تبلیغات
دیدنی ها - تجربه سفر فضایی در اتوبوس های ژاپنی!

زندگی مثل بازی فوتبال میمونه : نیمه اول در انتظار نیمه دوم ، نیمه دوم در حسرت نیمه اول


Admin Logo
themebox Logo

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل


بزرگترین مرجع کد آهنگ

نویسنده :arsham moradi
تاریخ:شنبه 26 اردیبهشت 1394-09:15 ب.ظ

تجربه سفر فضایی در اتوبوس های ژاپنی!

پول نیوز، سمیه علی اصغری- تورهای اتوبوسی طولانی مدت می توانند بسیار خسته کننده باشند اما اتوبوس های "استار فایتر" در ژاپن انتخابی فوق العاده هستند که حتی فرصت کسل شدن را به شما نمی دهند. اگر نمای ظاهری استار فایتر توجه شما را به سوی خود جلب کند، با ورود به این اتوبوس شگفت زده خواهید شد. تورهای اتوبوسی در توکیو این فرصت را به گردشگران می دهند تا نگاهی اجمالی به جاذبه های این کلان شهر ژاپن داشته باشند اما تور استار فایتر کاملا متفاوت بوده و حتی اتوبوس های مورد استفاده فاقد پنجره هستند.

اگر به ماجراجویی فضایی تعاملی روی زمین علاقمند هستید اتوبوس های استار فایتر گزینه ای ایده آل برای شما هستند. هنگامی که وارد این اتوبوس ها می شوید با طراحی داخلی شاتل مانند مواجه می شوید. کف اتوبوس چندین دریچه قرار گرفته و روی دیوارها دریچه های هوابند قرار دارند. پنجره های معمولی اتوبوس با "پنجره های هایپر" جایگزین شده که در حقیقت نمایشگرهای LEDهستند و به محض آغاز تور، فضای بی انتها را نمایش می دهند. صندلی های اتوبوس های استار فایتر به جوی استیک هایی مجهز هستند که برای کنترل منوهای به نمایش درآمده در نمایشگرها استفاده می شوند.
در حقیقت، این به معنای آن است که باید یک سری بازی های ویدئویی و آزمون ها را به منظور تکمیل ماجراجویی فضایی خود در استار فایتر انجام دهید. مسلما تجربه منحصر به فرد حضور در این تور متفاوت ارزش پول پرداختی برای بلیت آن را توجیه می کند اما افرادی که موفق به تکمیل تمامی بازی ها و آزمون ها می شوند یادگاری هایی نیز به عنوان جایزه دریافت می کنند.
اتوبوس های استار فایتر برای تورهای مختلفی استفاده می شوند: قیمت بلیت تور "طرح رایگان اُدایبا" حدود 23 دلار است که مسافران را از جزیره دست ساز اُدایبا به ایستگاه شینجوکو منتقل می کند؛ قیمت بلیت تور "تجربه شبیه سازی آموزش فضانوردی" بین 75 تا 80 دلار است که شامل سفر به مرکز فضایی تسوکوبا می شود؛ و قیمت بلیت تور موزه ملی علوم نوظهور و طرح نوآوری حدود 28 دلار است.